مشخصات ملک

کد ملک
A1111
لوکیشن
ترکیه, استانبول, باهچه شهیر
نوع ملک
رزیدنس
تعداد اتاق
متراژ
قیمت
1
110 متر
$245,000
2
122 متر
$300,000
3
135 متر
$360,000

درباره خرید یا سرمایه‌گذاری در این ملک یا ملک‌های دیگر نیاز به مشاوره دارید؟

با ما تماس بگیرید

00905013000102 ترکیه
09128171982 ایران

یا درخواست خود را ثبت کنید تا ما با شما تماس بگیریم

توضیحات

پروژه مسکونی  در بخش اروپایی استانبول منطقه باهچه شهیر در عرصه ای به مساحت 43 هزار مترمربع در شش بلوک سی طبقه ای شامل 1400 واحد مسکونی بنا شده است. تیپ واحدها به صورت یک خوابه دو خوابه و سه خوابه با متراژهای مفید 53 الی 110 مترمربع طراحی شده است. طراحی این پروژه به گونه ای است که 70 درصد مساحت آن را فضای سبز و امکانات رفاهی تشکیل میدهد و این در نوع خود کم نظیر است.

این پروژه با قرارگیری در کنار اتوبان Temotoyolu و ایستگاه مترو دسترسی خوبی به نقاط دیگر شهر استانبول دارد. فاصله تا اتوبانهای E5 و Temotoyolu دو دقیقه و فرودگاه آتاترک 17 کیلومتر است مراکز خرید مارمارا پارک، فروشگاه میگروس باهاوس و کارفور همگی در فاصله پنج دقیقه از پروژه  قرار دارند. از باهچه شهیر به اکثر نقاط استانبول از جمله میدان تکسیم با کیرکوی ،آوجیلار بیلیکدوزو ینی ،بوسنا آکسارای سئوتلوچشمه و مجیدیه کوی مسیرهای اتوبوسرانی وجود دارد.

استخر سرپوشیده فضاهای بازی برای بچهها سونا و حمام ،ترکی سالن ،بدنسازی مدرسه ،نگهبانی دوربین مداربسته زمین بسكتبال زمین ،تنیس آلاچیق، منظره دریاچه پارکینگ در فضای باز و سرپوشیده مسیر پیاده روی آب ،نما مخزن ذخیره آب سیستم تقویت فشار آب برق ،اضطراری پله ،فرار، آسانسور بار و نفر بر در هر بلوک به تعداد لازم صاعقه گیر لابی من، سیستم اطفاء حریق سیستم گرمایش مرکزی هر) واحد نسبت به میزان آبگرم مصرفی سهم خود را پرداخت میکند اتاق مستر اتاق مخصوص لباس ،رختشورخانه بالکن ،انباری خدمات رزیدانس آنتن و ماهواره ،مرکزی سیستم عایق حرارتی و صوتی آشپزخانه این اسپلیت اینترنت از نوع فیبرنوری سازه مقاوم در برابر زلزله و کلیه آزمایشات و تستهای لازم در حین اجرا انجام شده است. در روبروی این مجتمع مسکونی مرکز خریدی در حال احداث است که مربوط به همین شرکت سازنده میباشد .اولین و بزرگترین مرکز خرید  24 ساعته ذر استانبول خواهد بود.

نوشتن دیدگاه