خرید ملک در قبرس شمالی

خرید ملک در قبرس شمالی

اهداف مختلفی می‌تواند در پس خرید خانه در قبرس شمالی باشد. در ابتدا باید مشخص کرد به چه دلیل قصد مهاجرت به قبرس شمالی را دارید. آیا هدفتان تنها گذراندن تعطیلات در این کشور است؟ یا به دنبال زندگی دائم و اخذ اقامت در قبرس شمالی هستید؟

اخذ اقامت قبرس شمالی

اخذ اقامت قبرس شمالی

قبرس شمالی واقعاً جواهری پنهان در دریای مدیترانه است. جمهوری ترک قبرس شمالی سومین جزیره بزرگ دریای مدیترانه است که به دلیل شرایط آب‌وهوایی، زیبایی‌های بصری، تنوع فرهنگی و منابع طبیعی، پایین بودن نرخ مالیات برای کسب‌وکارها، ارزان بودن هزینه‌های زندگی، پیشرفت در زمینه‌های سرمایه‌گذاری و وجود کالج و دانشگاه‌های معتبر مقصدی مناسب برای مهاجرت است.

مهاجرت به قبرس شمالی

مهاجرت به قبرس شمالی

بسیاری از افراد به منظور بهبود کیفیت زندگی، شغل، تحصیل، سرمایه‌گذاری و تضمین آینده‌ای بهتر، اندیشه مهاجرت را در ذهن خود می‌پرورانند. مهاجرت به قبرس شمالی یکی از کاندیدهای برتری است که برای کسب اقامت یا شهروندی آن، لزومی به از سر گذراندن چالش‌های پیچیده یا طولانی‌مدت نیست.

اخذ فرنچایز در ترکیه

اخذ فرانچایز در ترکیه

فرانچایز (نمایندگی) چیست؟

فرانچایز که اصطلاح عامیانه ای برای فَرنچایز (یا فرانشیز ) است به نوعی مجوز یا حق امتیاز برای استفاده از برند دیگران گفته میشود. حق امتیازی که به یک طرف اجازه می دهد تا به دانش ، فرآیندها و علائم تجاری اختصاصی کسب و کار صاحب امتیاز دسترسی داشته باشد.

کسب و کار در ترکیه

کسب و کار در ترکیه

اخذ اقامت ترکیه از طریق ثبت شرکت در ترکیه و راه اندازی کسب و کار در ترکیه یکی از پر طرفدارترین گزینه‌های پیش روی ایرانیان علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری و زندگی در این کشور است. داشتن یک کسب و کار در ترکیه به شما این فرصت را می‌دهد تا راحت‌تر با بازارهای جهانی تبادل مالی انجام دهید و فرصت‌های بیشتری برای افزایش سطح رفاه زندگی خود داشته باشید.

خرید خودرو در ترکیه

خرید خودرو در ترکیه

بازار خودرو ترکیه دارای تنوع زیادی از برندهای مختلف است که خودروسازان اروپایی، آسیایی و آمریکایی همگی در این بازار حضور دارند. رنو، فیات، فولکس واگن، فورد، تویوتا و هیوندای محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین برندهای داخل ترکیه هستند.

خرید هتل در ترکیه

خرید هتل در ترکیه

ازآنجایی‌که ترکیه ششمین کشور توریست‌پذیر در جهان است و در سال‌های اخیر امکانات و خدمات رفاهی خود را در جهت پذیرش گردشگران بیشتر توسعه داد؛ خرید هتل در این کشور می‌تواند یک سرمایه‌گذاری پرسود و پربازده باشد. خرید انواع هتل و اقامتگاه در ترکیه امکان‌پذیر است.

خرید ملک در ازمیر

خرید ملک در ازمیر

خرید ملک در ازمیر می‌تواند یکی از بهترین راهکارها برای کسب اقامت ترکیه باشد. به‌طورکلی، بسیاری از متخصصان بر این باور هستند که خرید ملک در ترکیه، راحت‌ترین و بی‌دردسرترین روش برای زندگی در این کشور است. اگر بتوانید باتوجه‌به قوانین ترکیه، ملکی را در این کشور خریداری کنید، به دنبال آن به شکل خودکار، صاحب اقامت ترکیه نیز خواهید شد. اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که دوست دارند با اقامت در ترکیه، کیفیت زندگی خود را افزایش دهند، پیشنهاد ما به شما خرید خانه در ازمیر است.