اطلاعیه: قانون جدید اقامت توریستی در ترکیه

با توجه به قانون جدید مربوط به اقامت توریستی ترکیه، اجرایی از اول سال 2020، لازم دانستیم که چند نکته رو خدمت شما عزیزان عرض کنیم.

دانشگاه ترکیه

بهترین دانشگاه‌های ترکیه

در پست قبلی درباره وضعیت تحصیل در دانشگاه‌های ترکیه و همچنین مقام این کشور در رتبه بندی جهانی توضیح دادیم. در حال حاضر ترکیه به عنوان یکی از مهم‌ترین مقصد‌‌های آموزشی برای دانشجویان خارجی مطرح است. دلیل این امر هم امکانات ویژه آموزشی با استندارد جهانی در کنار هزینه اقتصادی تحصیل و زندگی در ترکیه است که دانشجویان را به خود جذب می‌کند.

دانشگاه ترکیه

تحصیل در دانشگاه‌های ترکیه

از سال ۲۰۱۵، تعداد دانشجویان خارجی که قصد دارند در دانشگاه‌های ترکیه تحصیلاتشان را ادامه دهند به طور چشمگیری افزایش یافته است. در حال حاضر، حدود ۶۵۰٫۰۰۰ دانشجوی خارجی در ترکیه در حال تحصیل‌اند که این نشان دهنده اهمیت روزافزون این کشور به عنوان یک مقصد آموزشی است.

مزایای شهروندی ترکیه

ترکیه کشوری مدرن است و شاهد رشد بی‌سابقه‌ای در پروژه‌های زیرساختی، جذب سرمایه گذاری خارجی، از جمله حمایت از بخش املاک و مستغلات، جذب سرمایه خارجی به آن بوده است.

اخذ پاسپورت ترکیه

با توجه به آخرین تحقیقات، برنامه شهروندی ترکیه با سرمایه گذاری یکی از بهترین برنامه های سرمایه گذاری در دنیاست، در مقایسه با این که چه چیزی سرمایه گذاری می‌کنید و در مقابل چه چیزی دریافت می‌کنید.

خرید ملک در ترکیه و اخذ اقامت

ترکیه با توجه به شرایط جغرافیایی و نزدیکی به ایران به یکی از گزینه‌های محبوب برای مهاجرت نزد ایرانیان تبدیل شده است. یکی از راه‌های آسان برای گرفتن اقامت در این کشور خرید ملک در ترکیه است.