خرید خانه در بدروم

خرید ملک در بدروم فرصتی عالی برای سرمایه‌گذاری در کشور توریستی ترکیه و اخذ اقامت ترکیه محسوب می‌شود. شهر ساحلی بدروم در همسایگی دریای اژه یکی از مقاصد مهم گردشگری کشور ترکیه است و سالانه گردشگران زیادی برای لذت‌بردن از محیط آرام و زیبایی کم‌نظیر بدروم به این قسمت از ترکیه سفر می‌کنند.

خرید کارخانه در ترکیه

بسیاری از افرادی که قصد دارند به کشور ترکیه مهاجرت کنند، دچار این سردرگمی هستند که از چه راهی اقامت این کشور را دریافت کنند. تأسیس شرکت یا خرید کارخانه در ترکیه می‌تواند برای شخصی مؤسس و خانواده او اقامت دائم را به ارمغان بیاورد؛ اما باتوجه‌به اینکه احداث کارخانه به این راحتی‌ها نیست، بسیاری از افراد نمی‌توانند این کار را انجام دهند.

ثبت یا رجیستر کردن گوشی در ترکیه

گوشی شما بعد از چهار ماه حضور در ترکیه غیر فعال می‌شود و برای استفاده مجدد باید حتما آن را رجیستر یا ثبت کنید.

دریافت پاسپورت برای دو خانواده با خرید یک ملک در ترکیه

در برخی از پرونده‌های شهروندی که به صورت مشترک بر روی یک ملک انجام می‌گیرد، قانون برای دریافت شهروندی برای چند خانواده از روی یک ملک به این صورت می‌باشد که اگر مبلغ ملک برای شهروندی دو خانواده کافی باشد مشکلی از نظر قانونی برای اخذ شهروندی دو خانواده با یک ملک وجود ندارد.

راهنمای نظام آموزشی ترکیه

نظام جدید آموزشی کشور ترکیه که در سال ۲۰۱۲ تصویب شد به نظام ۴ + ۴+ ۴ معروف است؛ چهار سال آموزش ابتدایی اولیه، چهار سال آموزش ابتدایی ثانویه و چهار سال آموزش متوسطه و دبیرستان.

اصطلاحات بازار ملک در ترکیه

مطمئناً عبارات بازار مه در ترکیه بسیار گسترده و متنوع است اما ما در این مقاله سعی کردیم تا متداول ترین اصطلاحات بازار ملک در ترکیه را خدمت شما مخاطبین عزیز بیان کنیم.

چرا درخواست اقامت توریستی در ترکیه رد می‌شود؟

تقریباً یک میلیون و بیست هزار نفر با اقامت کوتاه مدت در زندگی در ترکیه زندگی میکند که تقریباً ۸۵۰ هزار نفر این افراد اقامت توریستی دارند. دولت ترکیه می گوید ما فهمیدیم تعداد زیادی از افرادی که اقامت توریستی دارند از این اقامت برای مقاصد دیگری استفاده می کنند که همین باعث وضع شدن این محدودیت ها شده است.

خرید ملک با وکالتنامه

خرید ملک در ترکیه توسط وکیل که قبلا در کشور ترکیه یا در کنسولگری ترکیه در ایران وکالت رسمی تنظیم کرده اید امکان پذیر است.