بلاگ

بهترین مناطق برای غواصی در کاش - آنتالیا

کاش، از محبوب‌ترین مناطق توریستی ترکیه، با فاصله سه ساعت رانندگی از سمت غرب آنتالیا یکی از زیبا‌ترین ساحل‌های مدیترانه را به خود اختصاص داده است. این منطقه که توسط کوه‌های احاطه شده اطرافش مرز‌‌هایش را با مدیترانه‌ درخشان مشخص می‌کند، دارای بیش از ۲۰ سایت مجهز غواصی است.

مزایای خرید ملک در ترکیه چیست؟

امروزه تبلیغات سرمایه‌گذاری و خرید ملک در ترکیه را در همه جا مشاهده می‌کنیم. اما آیا واقعا خرید ملک در ترکیه سرمایه‌گذاری خوبی محسوب می‌شود و اینکه آیا معامله پول‌های‌مان در ازای یک سوییت لوکس در استانبول تصمیم عاقلانه‌ایست؟

معرفی ۵ تا از محبوب‌ترین غذا‌های ترکیه

غذا‌های ترکی شهرت جهانی دارند و حتی خیلی از افراد، خوراک‌های لذیذ این کشور را در رده‌های اول دنیا قرار می‌دهند! آشپزی در کشور ترکیه فرهنگ کهنی دارد.

بهترین رستوران‌های شهر آنتالیا کدامند؟

اگر برای تعطیلات خود شهر آنتالیا را برگزیده‌اید به شما تبریک می‌گوییم. زیرا یکی از بهترین مکان‌های ترکیه را برای تفریح و آرامش انتخاب کرده‌اید. در کنار آفتاب گرم، دریا و سواحل رویایی شن و ماسه، شهر آنتالیا صد‌ها مکان را برای یک وعده غذایی لذیذ در اختیارتان قرار می‌دهد تا بتوانید با منو‌های ترکی و بین‌المللی متنوع از خود پذیرایی کنید و از سفرتان نهایت لذت را ببرید.

هزینه‌های زندگی در ترکیه چقدر است؟

بدون شک یکی از مهم‌ترین عامل‌های تعیین کننده برای تصمیم نهایی مهاجران و شروع پروسه دریافت اقامت دائم ترکیه، داشتن اطلاعات درباره هزینه‌های زندگی در این کشور است.

شرایط اخذ گواهینامه در ترکیه

حداقل سن دریافت گواهینامه ماشین در ترکیه ۱۸ سال است و این رقم برای دریافت گواهینامه موتور سیکلت به سن ۱۷ سالگی کاهش می‌یابد. آزمون رانندگی در ترکیه شامل یک تست تئوری و یک تست عملی است که هر دوی آن‌ها اخیرا در جهت رعایت مقررات اتحادیه اروپا و سازگاری با آن، از لحاظ درجه دشواری، سخت‌تر شده‌اند.

راهنمای خرید ملک در استانبول

 خرید ملک در استانبول و یا به طور کلی خرید ملک در ترکیه برای تمامی سرمایه‌گذاران و خانواده‌هایی که برای اولین بار قصد ورود به دنیای املاک و مستغلات ترکیه را دارند تصمیمی بزرگ محسوب می‌شود.

راهنمای سفر به آلانیا

عجیب نیست که آلانیا  چگونه توانسته تا این حد گردشگران و همینطور سرمایه‌گذاران بازار ملک را به خود جلب کند. این شهر بیش از ۳۰۰ روز در سال را شاهد روز‌های آفتابیست که این موضوع برای یک شهر ساحلی، برد محسوب می‌شود.