بلاگ

دیدنی‌ترین روستا‌های توریستی ترکیه را بشناسیم

سفر به شهر‌های مدرن ترکیه، سرگرمی و ماجراجویی جذابی است اما بازدید از روستا‌های ترکیه شما را با سبک زندگی متفاوتی آشنا خواهد کرد. برخی از این روستا‌ها همچنان در گذشته سیر می‌کنند و به سنت‌های خود پایبندند.

محبوب‌ترین برند‌های ترک در صنعت مد و پوشاک را بشناسیم

ادیت هد، طراح مشهور لباس جمله‌ای دارد که می‌گوید: « شما می‌توانید به فردی که می‌خواهید تبدیل شوید اگر متناسب با آن فرد لباس بپوشید.» با نگاهی به گردش مالی شش رقمی صعنت لباس و پوشاک ترکیه می‌توانیم به این نتیجه برسیم که ترک‌ها هم همینطور فکر می‌کنند.

جذاب‌ترین مکان‌های دیدنی شهر بورسا کدامند؟

اگر به هر کدام از راهنما‌های سفر به ترکیه در طول ده سال اخیر نگاه کنید، حتما درآن‌ها از چند مکان دیدنی در شهر بورسا یاد شده است. با اینکه مدت‌ها پیش کسی خارج از ترکیه اسم شهر بورسا را هم نشنیده بود در حاضر این شهر میزبان هزاران گردشگر مستقل و گروه‌های تور‌های مسافرتیست.

راهکار‌هایی برای یادگیری آسان زبان ترکی استانبولی

آن دسته از مشتریانی که به کشور ترکیه نقل مکان کرده‌اند و اقامت دائم ترکیه را دریافت نموده‌اند همیشه این سوال را از ما می‌پرسند که آیا روشی برای یادگیری آسان زبان ترکی وجود دارد یا خیر. از نظر تئوری زبان ترکی زبان آسانی بنظر می‌رسد اما با این حال دسته زیادی از کسانی که برای مهاجرت ترکیه اقدام کرده‌اند درحال دست و پنجه نرم کردن با ابتدایی‌ترین ابعاد این زبان‌اند.

فصل بهار – بهترین زمان برای خرید ملک در ترکیه

آغاز فصل بهار یکی از بهترین زمان‌ها برای خرید ملک در ترکیه است. اما چرا؟ قبل از هرچیزی نباید این را فراموش کنیم که در این فصل ترکیه در بهترین آب و هوای خود قرار دارد و این موضوع خود گزینه‌های خرید را برای خریداران جذاب‌تر نشان خواهد داد.

بیمه درمانی SGK ترکیه برای خارجی‌ها

بدون شک بیمه درمانی یکی از بزرگترین دغدغده‌های‌‌ خارجی‌های مقیم ترکیه محسوب می‌شود. همه ما این حق را داریم که از پوشش بیمه درمانی در صورت وقوع بیماری یا مواقع اضطراری برخوردار باشیم و دل‌مان ازین بابت قرص باشد.

بهترین مناطق برای غواصی در کاش - آنتالیا

کاش، از محبوب‌ترین مناطق توریستی ترکیه، با فاصله سه ساعت رانندگی از سمت غرب آنتالیا یکی از زیبا‌ترین ساحل‌های مدیترانه را به خود اختصاص داده است. این منطقه که توسط کوه‌های احاطه شده اطرافش مرز‌‌هایش را با مدیترانه‌ درخشان مشخص می‌کند، دارای بیش از ۲۰ سایت مجهز غواصی است.

مزایای خرید ملک در ترکیه چیست؟

امروزه تبلیغات سرمایه‌گذاری و خرید ملک در ترکیه را در همه جا مشاهده می‌کنیم. اما آیا واقعا خرید ملک در ترکیه سرمایه‌گذاری خوبی محسوب می‌شود و اینکه آیا معامله پول‌های‌مان در ازای یک سوییت لوکس در استانبول تصمیم عاقلانه‌ایست؟