کارت توریستی ترکیه چیست؟

با سلام؛ خیلی از شما عزیزان از ما می‌پرسید که چگونه میشود کارت توریستی ترکیه را گرفت؛ برای شروع ما به چندتا از سوال‌های شما عزیزان جواب میدهیم:

سرمایه‌گذاری در ترکیه

تاثیرات مالیات:

البته این موضوع به استانبول محدود نمی‌شود و مزایای مالیات بر درآمد باعث رشد شهرداری،پارک‌های بزرگ تفریحی و توسعه شرکت‌های بزرگ در مناطق شهری و غیر شهری برای تحقق فعالیت‌های میزبانی می‌باشد ، تا آنجا که استانبول ،آنکارا و ازمیر برندهای بزرگ در جذب کارآفرینان فنآوری اطلاعات هستند.

معرفی استانبول

معرفی استانبول

سرمایه گذاری

ترکیه به سرمایه گذاران با صلاحیت و واجد شرایط شهروندی ترکیه را می‌دهد، کسانی که بیشتر از ۵۰۰ هزار دلار در بانک‌های ترکیه حفظ کنند یا شغل ایجاد کنند و یا ملکی را به ارزش۲۵۰هزاردلارخریداری کنند.

مارکت‌های معروف در ترکیه

مارکت‌های معروف در ترکیه

در این مقاله تصمیم داریم شما را با  فروشگاه بزرگ و معروف در ترکیه آشنا کنیم تا بتوانید با توجه به تنوع کالاها و تخفیف‌های ویژه آن‌ها، خریدهای مقرون به صرفه‌ای را در کشور ترکیه تجربه کنید.

گولاچ، دسر خوشمزه ترکیه

گولاچ، دسر خوشمزه ترکیه

گولاچ  (Gülaç) دسر شیرین و مقوی ترکیه است که می‌تواند  قبل یا بعد از غذا سرو شود.

مرکز خرید جواهر در استانبول

مرکز خرید جواهر در استانبول

مرکز خرید جواهر استانبول (Cavahir) در خیابان بیوکدره در منطقه شیشلی استانبول ترکیه قرار دارد. این مرکز در ۱۵ اکتبر ۲۰۰۵ افتتاح شد و در بین سال‌های ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۱ بزرگ‌ترین مرکز خرید اروپا بوده‌است. این مرکز با مساحت ۶۲،۴۷۵ مترمکعب و با هزینه ۲۵۰ میلیون دلار ساخته شده‌است.