فاینانس مرکزی استانبول

فاینانس مرکزی استانبول

فاینانس مرکزی استانبول یک مرکز مالی جدید در استانبول، ترکیه است که در سال 2023 افتتاح شد. این مرکز در زمینی به مساحت زیربنای 3 میلیون و 200 هزار متر مربع در منطقه عمرانیه و آتاشهیر استانبول ساخته شده است.

معرفی منطقه وادی استانبول

معرفی منطقه وادی استانبول

وادی استانبول یک محله مسکونی و تجاری بزرگ در شهر استانبول ترکیه است. این منطقه در بخش اروپایی شهر، در منطقه Sariyer واقع شده است. وادی استانبول دارای بیش از 10000 واحد مسکونی، 300 فروشگاه، 100 رستوران و کافه، و همچنین امکانات رفاهی و تفریحی متعددی مانند مراکز ورزشی، استخر، سینما، و شهربازی است.

ویزای یک ساله یونان به شهروندان ترکیه در سال 2023

ویزای یک ساله یونان به شهروندان ترکیه در سال 2023

در تاریخ 2 اوت 2023، دولت یونان اعلام کرد که ویزای یک ساله به شهروندان ترکیه ارائه می دهد. این ویزا به شهروندان ترکیه اجازه می دهد تا تا یک سال در یونان بدون نیاز به ویزا اقامت کنند.

استانبول چند ستاره؛ بررسی بهترین هتل های لوکس استانبول به انتخاب سایت booking.com

استانبول یکی از شهرهای جذاب و فرهنگی ترکیه است که به عنوان یکی از مقاصد گردشگری برتر جهان شناخته می‌شود. با فرهنگ تاریخی غنی، آثار باستانی، بازارهای شلوغ و طعم‌های فرهنگی متنوع، این شهر همیشه در لیست مسافران علاقه‌مند به تجربه یک سفر فوق‌العاده قرار دارد. اما برای تجربه‌ی حقیقی و بی‌نظیر استانبول، اقامت در هتل‌های لوکس این شهر چیزی است که تجربهٔ شما را به یک سطح دیگر خواهد رساند.

گلدن ویزای اروپا

گلدن ویزای اروپا

گلدن ویزا اروپا چیست؟

گلدن ویزای اروپا، یکی از معروف‌ترین و پرطرفدارترین برنامه‌های مهاجرتی برای افرادی است که به دنبال امکانات بهتر زندگی، اشتغال، تحصیل و سرمایه‌گذاری در اروپا هستند. این ویزا، به شهروندان کشورهای غیرعضو اتحادیه اروپا و کشورهای اتحادیه اروپا که حق ورود آزاد به اتحادیه را ندارند، اجازه می‌دهد تا به مدت طولانی‌تری در اتحادیه اروپا اقامت کسب کنند. گلدن ویزای اروپا به متقاضیان با شرایط مختلف ارائه می‌شود، از جمله سرمایه‌گذاران، کارآفرینان، تا آموزش‌پذیران و افرادی که خانواده در اروپا دارند. این برنامه، فرصتی مناسب برای افرادی فراهم می‌کند که به تجربه‌ی یک زندگی جدید در یکی از قاره‌های پرتنوع و جذاب جهان بپردازند.

همه‌چیز در مورد زندگی در ترکیه + بررسی مخارج روزانه

همه‌چیز در مورد زندگی در ترکیه + بررسی مخارج روزانه

از خط ساحلی دریای مدیترانه تا شهرهای بزرگ و مملو از انرژی مثل استانبول و آنکارا، قلمرویی با عنوان ترکیه قرار دارد. ترکیه، از جمله کشورهای محبوب منطقه اروپا و آسیاست که در گذشته، دستخوش حکومت‌های قدرتمند اسلامی بوده و هم‌اکنون به قطب گردشگری جهان تبدیل شده است. زندگی در ترکیه، به‌دلیل حجم قابل توجهی از جمعیت مهاجران، مملو از فرهنگ‌های چندگانه و غنی است. این کشور، محل پیوند اروپای مدرن و بخش تاریخی آسیاست. جایی که در یک نقطه مشترک می‌توان هم بناهای تاریخی را مشاهده و هم در امکانات پیشرفته آن، ترقی کرد.

راهنمای سفر به ترکیه

ترکیه به عنوان کشوری فراقاره‌ای، محبوبیت زیادی برای گردشگران سراسر جهان دارد. اگرچه بخش عمده‌ای از این کشور در آسیای غربی واقع شده است، بخش کوچکی از آن در اروپای جنوب شرقی و منطقه بالکان قرار دارد. این کشور تاریخچه ای غنی دارد و یک منطقه استراتژیک و فرهنگی بین آسیا و اروپا به حساب می‌آید. کشور ترکیه 8 همسایه دارد که یکی از آن‌ها ایران است. این سرزمین زیبا، مرزهای آبی با دریای سیاه، مدیترلنه، اژه و مرمره دارد. از این رو سواحل زیبا، از مناظر دیدنی این کشور هستند.

همه چیز در مورد زندگی در استانبول: شهر شب‌زنده‌دارها

استانبول، به‌عنوان یکی از شناخته‌شده‌ترین شهرهای ترکیه و البته جهان، سالانه پذیرای میلیون‌های بازدیدکننده از سرتاسر دنیاست. بسیاری از بازدیدکنندگان و توریست‌های خارجی شیفته فرهنگ غنی، میراث تاریخی و البته شب‌زنده‌داری استانبول می‌شوند. زندگی در استانبول، برای عاشقان شب‌گردی و آن‌هایی که علاقه‌مند به گردش‌های بی‌وقفه هستند، هیجان‌انگیز به‌نظر می‌رسد. همین مسئله باعث شده است که تعداد قابل توجهی از توریست‌ها برای زندگی در استانبول مصمم شوند و مراحل اخذ اقامت دائمی این کشور را پشت سر بگذارند.