مزایای شهروندی ترکیه

ترکیه کشوری مدرن است و شاهد رشد بی‌سابقه‌ای در پروژه‌های زیرساختی، جذب سرمایه گذاری خارجی، از جمله حمایت از بخش املاک و مستغلات، جذب سرمایه خارجی به آن بوده است.

همچنین توسعه در بخش‌های صنعتی، تجاری، کشاورزی و صادرات محصولات نیز شامل این رشد بوده است که موقعیت برجسته ای در سطح منطقه و بین‌الملل برای این کشور به ارمغان آورده است.

آرمان‌های آینده ترکیه مبتنی بر ترویج تحول فن‌اوری در جنبه‌های مختلف دولت و زندگی است. نهادهای دولتی و خصوصی سیاست‌های باز تر و انعطاف‌پذیرتی اتخاذ کرده‌‌اند و ارائه خدمات را از طریق چندین کانال تسهیل می‌کنند که مهم‌ترین آن‌ها سایت‌های اینترنتی ایمن و برنامه‌های تلفن‌های همراست، که به ساده‌ترین راه برای اتصال و درخواست خدمات دولتی و تجاری به همه اقشار جامعه تبدیل شده‌اند.

برنامه‌های استراتژیک دولت ترکیه مبتنی بر تقویت اقتصاد و تأمین منابع جدید درآمد است که ثبات و توسعه پایدار را در طولانی مدت تضمین می‌کند.

ادامه کار روی پروژه‌های بزرگ که برخی از آن‌ها نزدیک به اتمام هستند، مانند فرودگاه سوم استانبول، کانال استانبول و شبکه‌های جدید مترو به وضوح نشان می‌دهد که چرخ اقتصاد این کشور از متوقف شدن امتناع می‌ورزد.

موقعیت ترکیه در قلب جهان بین آسیا و اروپا به آن اهمیت استراتژیک بی‌نظیری داده است، آن را به پلی برای دیدار تمدن‌ها و فرهنگ‌های متنوع تبدیل کرده و یک مسیر تجاری بسیار مهم بین شرق و غرب به حساب می‌اید.

در مورد آب و هوا، آن‌ها غیر قابل وصف هستند. شهرهای ترکیه با زیبایی طبیعی بین فضاهای سبز، رودخانه‌ها، سواحل و مراتع با آب و هوای معتدل شناخته شده است.

مردم ترکیه خونگرم و مهمان‌پدیر هستند. آن‌ها با مردم مختلف منطقه  و جهان از جمله ایرانی‌ها، اعراب، کردها و اروپایی‌ها پیوندهای تاریخی دارند.

ترکیه کشوری است که در سطح بین المللی وزن خود را دارد، صدای آن شنیدنی است و اثر بخشی و عشق به کار و تولید را همه مردم شاهد هستند، بنابراین آنها در سراسر جهان مورد استقبال قرار می‌گیرند، از آلمان گرفته تا مراکش. هر جا محصول ترکیه یا صاحب آن برود، مورد استقبال قرار می‌گیرد.

در آینده نزدیک، ترکیه مرکز اتصال آسیا با خاور دور و خاور نزدیک با تمدنهای باستانی خود، با اروپا و جهان مدرن غربی خواهد بود. شهروند ترکیه در تمام کشورهای جهان به عنوان شهروند گرامی باقی خواهد ماند و درهای محصولات و صادرات خود را باز می‌کند. همه این خصوصیات باعث می‌شود که شهروندان ترکیه بتوانند در ترکیه با آرامش زندگی کنند و با سهولت و آسایش از اکثر نقاط جهان بازدید کنند.

چگونه می‌توان تابعیت ترکیه را بدست آورد؟

براساس تصمیم اعطای تابعیت ترکیه به سرمایه گذاران برای سال 2018، امکان دریافت تابعیت ترکیه در ازای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات تنها با 250 هزار دلار فراهم شد. شما می‌توانید با خرید ملک در ترکیه به ارزش حداقل 250 هزار دلار و نگهداشتن آن به مدت سه سال پاسپورت ترکیه را دریافت کنید، که قبلا با سرمایه گذاری بالای یک میلیون دلار این کار انجام می‌شد.

اگر شما تصمیم به سرمایه گذاری در املاک ترکیه را دارید می‌توانید جهت مشاوره با کارشناسان ما در الماس گروپ تماس بگیرید.

مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ترکیه 

(تلفن و واتس اپ)

نوشتن دیدگاه