خرید ملک در ترکیه و اخذ اقامت

( 3 رای, میانگین: 4.3 از 5 )

ترکیه با توجه به شرایط جغرافیایی و نزدیکی به ایران به یکی از گزینه‌های محبوب برای مهاجرت نزد ایرانیان تبدیل شده است. یکی از راه‌های آسان برای گرفتن اقامت در این کشور خرید ملک در ترکیه است.

خرید خانه در ترکیه

ترکیه در سال‌های اخیر رشد چشمگیری در زمینه‌های متفاوت داشته است. این کشور با قرار گرفتن در قاره‌ی اروپا و تعامل با کشورهای اروپایی توانسته پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته باشد.

چرا اقامت ترکیه و خرید ملک در ترکیه

ترکیه با فراهم آوردن قوانین مهاجرتی ساده و هزینه‌های زندگی مناسب به یکی از کشورهای مطلوب برای مهاجرت در منطقه تبدیل شده است. شما با خرید خانه در ترکیه و سرمایه گذاری در آن، می‌توانید از مزایای اقامت این کشور بهره ببرید. در زیر به برخی از این مزایا اشاره می‌کنیم.

ترکیه دروازه ورود به اروپا و جهان. شما با داشتن پاسپورت ترکیه و اقامت ترکیه می‌توانید بدون مشکلات اخذ ویزا و صرف هزینه‌های سنگین به کشورهای اروپایی و امریکا سفر کنید.

امکان تحصیل رایگان در بهترین دانشگاه‌ها و مراکز علمی ترکیه یکی دیگر از مزایای داشتن اقامت در این کشور است، که می‌توانید آینده خود و فرزاندانتان را بسازید.

تشابه فرهنگی ترکیه و کشورهای همسایه می‌تواند دردسرهای کمتری در مهاجرت برای ایرانیان داشته باشد.

آب و هوای مطلوب ترکیه یکی دیگر از ویژگی‌های این کشور محسوب می‌شود. 

گردشگری در ترکیه یکی از صنعت‌های رو به رشد در ترکیه است که امکان سرمایه گذاری در این زمینه را برای شما فراهم می‌آورد.

با اقامت ترکیه امکان تجارت با جهان برای شما فراهم می‌شود. می‌توانید معاملات تجاری با تمام دنیا داشته باشید و از تمام خدمات بانکی و کارت‌های اعتباری بانک‌های بنام معتبر بهره ببرید.

سرمایه‌گذاری و اقامت، شما می‌توانید با سرمایه گذاری در بخش صنعت و ملک از اقامت این کشور بهره‌مند شوید که با توجه به رشد اقتصادی این کشور می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

ما در الماس گروپ آماده مشاوره به شما عزیزان در زمینه اقامت ترکیه و خرید خانه در ترکیه هستیم. مشاورین مجرب فارسی زبان ما در ترکیه آماده پاسخ‌گویی به شما هستند و می‌توانید از طریق تلفن و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید.

مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ترکیه 

(تلفن و واتس اپ)

نوشتن دیدگاه