نمایندگی کارواش Dry Car Care

کد فرانچایز
B1016
نام برند
Dry Car Care
هزینه فرانچایز
$0
سرمایه عملیاتی
$250,000
میانگین سود خالص
$20,000
میانگین زمان راه اندازی
تعداد پرسنل
9
واگذاری
بله

توضیحات

اخذ فرانچایز (نمایندگی) کارواش Dry Car Care

Dry Car Care یک شرکت واشری خودرو است که با بیش از ۱۰ سال تجربه در این صنعت، در بیش از ۱۰ کشور دنیا حضور دارد و به دنبال توسعه در بازار ترکیه است. به همین منظور، ما به دنبال همکاری با افراد واجد شرایطی هستیم که می‌خواهند به عنوان نماینده Dry Car Care در ترکیه عمل کنند و از برند ما در بازار ترکیه بهره‌مند شوند.

اخذ فرانچایز Dry Car Care در ترکیه

Dry Car Care به دنبال توسعه در بازار ترکیه است و به دنبال همکاری با افراد واجد شرایطی است که می‌خواهند به عنوان نماینده فعالیت کنند. دریافت فرانچایز Dry Car Care برای کسب و کار در ترکیه، به شما امکانات و تسهیلات زیادی را فراهم می‌کند. با دریافت فرانچایز، شما به عنوان نماینده Dry Car Care در ترکیه، از روش‌های بازاریابی و تبلیغاتی موثر این شرکت برای گسترش کسب و کار خود و جذب مشتری استفاده می‌کنید. همچنین، شما دسترسی به دوره‌های آموزشی و مشاوره‌های حرفه‌ای از طرف تیم الماس گروپ و Dry Car Care دارید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن کسب‌وکار خود را توسعه دهید.

سرمایه‌گذاری در ترکیه

ترکیه یکی از کشورهای جذاب برای سرمایه‌گذاری است و با بازار بزرگ، موقعیت جغرافیایی مناسب و قوانین سرمایه‌گذاری بسیار خوب، بسیاری از سرمایه‌گذاران به دنبال فرصت‌های سرمایه‌گذاری در ترکیه هستند. با توجه به اینکه Dry Car Care به دنبال توسعه در بازار ترکیه است، سرمایه‌گذارانی که علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در این صنعت هستند، می‌توانند به عنوان نماینده Dry Car Care در ترکیه فعالیت کنند و از امکانات و تسهیلات ما بهره‌مند شوند.

مهاجرت به ترکیه

برای افرادی که به دنبال کسب و کار و اخذ اقامت ترکیه هستند، موسسه مهاجرتی الماس گروپ می‌تواند به عنوان یک منبع مناسب برای آن‌ها باشند. با توجه به اینکه Dry Car Care به دنبال توسعه در بازار ترکیه است، مهاجرانی که علاقه‌مند به کسب‌وکار در این صنعت هستند، می‌توانند به عنوان نماینده Dry Car Care در ترکیه فعالیت کنند و از امکانات و تسهیلات ما بهره‌مند شوند.

با دریافت فرانچایز Dry Car Care، شما به عنوان نماینده ما در ترکیه، به دنبال توسعه کسب‌وکار خود هستید و از روش‌های بازاریابی و تبلیغاتی موثری برای جذب مشتری استفاده می‌کنید. همچنین، شما به دسترسی به دوره‌های آموزشی و مشاوره‌های حرفه‌ای از طرف تیم Dry Car Care دارید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن کسب‌وکار خود را توسعه دهید و بهره‌مندی‌های بیشتری را برای خود فراهم کنید. با این رویکرد، مهاجرانی که به دنبال کسب‌وکار در صنعت خودرو در ترکیه هستند، می‌توانند با دریافت فرانچایز Dry Car Care به عنوان نماینده ما در ترکیه فعالیت کنند و به بهترین شکل ممکن کسب‌وکار خود را توسعه دهند.

DRY CARECARE که به مشتریان خود یک محیط راحت وکاربردی را ارائه می دهد، کارواش DRY CARECARE با 15000 دلار سرمایه عملیاتی و میانگین سود خالص 1750 دلار است.

نوشتن دیدگاه