نمایندگی Midyeci Ahmet

کد فرانچایز
b1024
نام برند
Midyeci Ahmet
هزینه فرانچایز
$0
سرمایه عملیاتی
$112,500
میانگین سود خالص
$0
میانگین زمان راه اندازی
2 ماه
تعداد پرسنل
5
واگذاری
خیر

توضیحات

صدف احمد
استاد صدف ها چطور بود؟
هر کاری که انجام می دهید، باید کاری کنید که احساس کنید چقدر دوست دارید کارتان را انجام دهید. هر محصول در منوی ما و هر قدمی که برمی داریم داستانی دارد.

داستان صدف من زمانی شروع شد که از خانواده ام که در دهه 1980 از ماردین به ازمیر مهاجرت کردند، در مورد این تجارت مطلع شدم. از 7 سالگی شروع کردم به فروش صدف روی پیشخوان جلوی مدرسه در استانبول. من هرگز به مدرسه نرفتم، اما همیشه در محافل مدرسه بودم. من بچه عاطفی بودم، نسبت به خانواده ام احساس مسئولیت می کردم. به همین دلیل تا سربازی مستمر کار می کردم.

وقتی برگشتم، مدتی در استانبول غذای آماده مصرف کردم. آرزوی اصلی من ساختن یک مکان بود. ابتدا جایی در بازار ماهی باز کردم، اما همه چیز آنطور که انتظار داشتم پیش نرفت. سپس یک آشپزخانه کوچک در خانه راه اندازی کردم. من سعی کردم نام "Midyeci Ahmet" را با استفاده از کارت ویزیتی که چاپ کرده بودم به عنوان غذای آماده نگه دارم.

روزها صدف ها را آماده می کردم و شب تا صبح سرو می کردم. در سال 2014، ما محل خود را در بشیکتاش در مغازه ای باز کردیم که آرزویش را داشتم. با وجود اینکه در سال اول به دلیل بدهی هایمان با مشکلاتی مواجه شدیم، اما همه چیز خوب بود.

مشتریان من اغلب هنگام خوردن صدف با یکدیگر رقابت می کنند. این الهام بخش من شد و تصمیم گرفتم یک مسابقه خوردن صدف برگزار کنم. با این مسابقه "میدیچی احمد" به میدان آمد و در سال 2018 ایده من برای پخش طعم صدف به جهان که از کودکی آرزوی آن را داشتم به واقعیت پیوست.

در نتیجه مطالعات تحقیق و توسعه، ما کارخانه خود را با ظرفیت تولید 2000 متر مربع در سالونیک یونان در دهه 20-2019 افتتاح کردیم.

داستانی که من از 7 سالگی با فروش صدف روی پیشخوان جلوی مدرسه شروع کردم به برند "Midyeci Ahmet" تبدیل شد که باعث محبوبیت صدف در بین توده ها شده و هزاران نفر را با شعبه های متعدد خود در ترکیه استخدام می کند.

در نظر داریم با کارهایی که در دوره آتی انجام خواهیم داد به یک برند جهانی در زمینه فست فود تبدیل شویم.

نوشتن دیدگاه