مهاجرت

ایرانیانی که در حال حاضر به ترکیه سفر می‌کنند، تنها برای ۹۰ روز می‌توانند با پاسپورت ایرانی در ترکیه اقامت داشته باشند که این بازدهی زمانی معمولاً برای سفرهای توریستی و کاری کفایت می‌کند، اما افرادی که به هر دلیل قصد اقامت بیش از ۹۰ روز در این کشور را داشته باشند، می بایست نسبت به دریافت اقامت از اداره‌ی مهاجرت اقدام نمایند و این جزو شرایط اقامت در ترکیه است.

در کنار این شرط، دولت ترکیه برای تشویق مردم سایر کشورها به سرمایه‌گذاری در این کشور، در سال ۲۰۱۳ تصمیم گرفت به کسانی که ملکی را خریداری مینمایند، اقامت یک ساله اعطا کند. البته این مدت زمان بعدها در سال ۲۰۱۷ به دو سال افزایش یافت.

دولت ترکیه با تغییر بعضی از قوانین مهاجرتی، شرایط کسب شهروندی این کشور برای اتباع خارجی را آسان‌تر کرده است.متقاضیان پیش از این میبایست املاکی به ارزش حداقل یک میلیون دلار خریداری می نمودندتا بتوانند شهروندی ترکیه را کسب نمایندکه حالا این رقم به یک چهارم یعنی ۲۵۰ هزار دلار کاهش پیدا کرده است.که باخرید یک ملک کل اعضای خانواده میتوانند شهروندی ترکیه را کسب نمایند.پس از اخذ اقامت ترکیه امکان افتتاح حساب های ارزی با واحد دلار آمریکا و یورو و لیر و ... وجود دارد

 در صورت اشتغال در خاک ترکیه اخذ کارت اعتباری برای متقاضی امکان پذیرمی‌باشد. طبق قوانین ترکیه خارجیها می توانند بدون داشتن مشارکت با یک فرد ترک اقدام به ثبت شرکت در کشور ترکیه نموده و صددرصد سهام شرکت ثبت شده به نام خود را به صورت کاملا قانونی مالک باشند. پس از ثبت شرکت در ترکیه و دریافت اجازه کار قادر به دریافت اقامت یکساله شده و پس از پایان این یکسال دوبار دیگر به مدت دو سال این اقامت تمدید می شود و در مجموع پس از پنج سال اقامت و فعال بودن شرکت میتوانند درخواست اقامت دائم نموده و پاسپورت و شناسنامه ترک دریافت کنند.

دارندگان گذرنامه ترکیه مجازند بدون داشتن ویزا به بیش از104 کشور جهان سفر کنند

چرا باید الماس گروپ را انتخاب کرد؟

سابقه بالا

در امور مهاجرت ترکیه

مقرون به صرفه

تنها با مبلغ ۲۵۰۰ لیر ترکیه

انجام کلیه امور مهاجرتی و شهروندی در ترکیه

(اخذ اقامت ترکیه، گواهینامه ترکیه،،...)

 یکی از راه های مطمئن اخذ اقامت ترکیه، از طریق خرید ملک و ثبت شرکت و سرمایه‌گذاری می‌باشد، ما از شروع کار تا پایان اخذ اقامت در کنارتان هستیم. با خرید ملک به صورت قطعی می‌توانید اقامت خود را اخذ نمایید.

در حال حاضر کسانی که در ترکیه باهرقیمتی ملک خریداری می نمایند می‌توانند درخواست اقامت 2ساله داده و بصورت سالانه اقامت خود را تمدید نمایند. اقامت هایی که در نتیجه خریداری ملک صادر شده باشد ، در صورتی که تا مدت زمان پنج سال ملک خرید شده فروخته نشود این اقامت تا پایان پنج سال سالانه تمدید شده و پس از آن می توان برای اقامت دائم در این کشور درخواست مجوز نمود. همچنین با داشتن پنج سال اقامت دائم می توان برای دریافت تبعیت ترکیه اقدام نمود که اگر پس از طی مراحل اداری و قانونی پاسخ به این درخواست مثبت باشد شخص دیگر شهروند رسمی کشور ترکیه خواهد شد و می تواند از تمامی حقوق شهروندی این کشور برخوردار شود.

اما اقامت هایی که بر روی اجاره نامه گرفته میشوند، از نوع اقامت های توریستی میباشند و در صورت تمدید نیز به صورت سابقه جهت دریافت تابعیت ترکیه محسوب نمیشوند و فقط به شما اجازه اقامت کوتاه مدت را میدهند.

 جزییات مربوط به اقامت ترکیه برای دارندگان پاسپورت ایرانی:

 - طبق قراردادی که با شما بسته می‌شود، الماس گروپ متعهد خواهد شد که در صورت عدم دریافت اقامت در ترکیه، ۸۰٪ از پول شما را به شما بازگرداند.

- در انجام امور اداری در این مدت هیچ هزینه ای بابت عکاسی، مالیات، وکالتنامه، ترجمه پاسپورت، اجاره نامچه و... دریافت نخواهد شد.(حتی هزینه حمل و نقل بر عهده گروه الماس خواهد بود)

- با دریافت این خدمات، شما در ردیف مشتریان ویژه‌ی گروه الماس قرار داده می‌شوید.

اقامت ترکیه با تمام هزینه های دولتی (دارائی، ترجمه،...) بعلاوه‌ی بیمه درمانی یکساله و دستمزد وکیل برای شما تنها ۵ میلیون تومان هزینه خواد داشت.

برای این کار تنها پاسپورت با حداقل ۱۴ ماه اعتبار لازم می‌باشد و بلافاصله بعد از ورود شما به ترکیه انجام این امور قابل اجرا خواهند بود.

(مابقی مدارک در داخل ترکیه تهیه خواهند شد.)

توجه داشته باشید که کلیه این اقامت ها یکساله می‌باشند . در پایان هرسال قابل تمدید خواهند بود.

 

نوشتن دیدگاه