اخذ پاسپورت ترکیه

( 1 رای, میانگین: 3 از 5 )

با توجه به آخرین تحقیقات، برنامه شهروندی ترکیه با سرمایه گذاری یکی از بهترین برنامه های سرمایه گذاری در دنیاست، در مقایسه با این که چه چیزی سرمایه گذاری می‌کنید و در مقابل چه چیزی دریافت می‌کنید.

آیا شما قدرت و اعتبار پاسپورت ترکیه را می‌دانید؟

به کدام کشورها با پاسپورت ترکیه می‌شود بدون ویزا سفر کرد؟

و مزایای آن چیست؟

در این مقاله، ما اعتبار پاسپورت ترکیه را در بین کشورهای دنیا بررسی خواهیم کرد، دارنده پاسپورت ترکیه اجازه سفر به کدام کشورها را دارد و از مزایای پاسپورت ترکیه خواهیم گفت.

اعتبار پاسپورت ترکیه

در سال ۲۰۱۹ ترکیه در میان معتبر ترین پاسپورت‌های جهان در رتبه‌ی ۳۹ ام جهان قرار گرفت. دارنده‌ی پاسپورت ترکیه اجازه ورود به بیش از ۷۲ کشور بدون ویزا را دارد، همچنین در ۴۶ کشور دنیا با داشتن پاسپورت ترکیه در بدو ورود به فرودگاه این کشورها، ویزا صادر می‌شود، و بیش از ۷ کشور ویزای آنلاین را به دارندگان گذرنامه ترکیه می‌دهند.

چگونه می‌توان پاسپورت ترکیه را دریافت کنیم؟

کشور ترکیه جدیدا شرایط آسان‌تری برای شهروندی ترکیه و اخذ پاسپورت ترکیه را در نظر گرفته است. چندی پیش شما برای دریافت شهروندی ترکیه از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک در ترکیه باید حداقل یک میلیون دلار هزینه می‌کردید. اما در حال حاضر با خرید خانه در ترکیه به مبلغ ۲۵۰ هزار دلار می‌توانید برای کل اعضای خانواده خود شهروندی ترکیه را کسب کنید.

پس از اخذ پاسپورت ترکیه کلیه حقوق شهروندی ترکیه برای شما در دسترس است. مانند تحصیل رایگان در مدارس و دانشگاه‌های این کشور، افتتاح حساب‌های بانکی و حساب‌های ارزی دلاری، یورو و لیر و امکان تجارت بدون دغدغه با کشورهای دنیا. همچنین از خدمات درمانی کامل بهره خواهید برد.

گروه الماس گروپ با کادری مجرب آماده است در زمینه مهاجرت به ترکیه، دریافت شهروندی ترکیه و اخذ پاسپورت ترکیه به شما مشاوره رایگان دهد و شما را در این مسیر مهاجرت همراهی کنید. لطفا از راه‌های زیر با ما در تماس باشید.

مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ترکیه 

(تلفن و واتس اپ)

نوشتن دیدگاه